Rodzinna sesja: Paweł + Kinga ❤ Pola

Po pomyślnym nagraniu teledysku z udziałem Pawła zatrzymaliśmy się niedaleko góry Ślęży. Od początku wiosny marzyło mi się zrobić jakieś zdjęcia w rzepaku i tak oto wyszła spontaniczna rodzinna sesja z małą Polcią.





 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Karolina Dwojak - Fotografia , Blogger